Koolitused

Koolitus

Everything DiSC ®

DiSC koolitused ja DiSC profiili testid

DiSC on üks hõlpsamini kasutatavaid ja selgemaid mudeleid inimese käitumise mõistmiseks. Üle miljoni inimese kogu maailmas ja 50% Fortune 500 ettevõtetest kasutab seda uurimuspõhist hindamisvahendit inimeste värbamisel, arendamisel, motiveerimisel ning grupi või meeskonna omavaheliste suhete ja koostöö paremaks toimimiseks. Everything DiSC Workplace on sertifitseeritud Euroopa Psühholoogia assotsiatsioonide Föderatsiooni (EFPA) poolt.

Koolitusel iga osaleja õpib tundma ja oskab analüüsida oma DiSC käitumisstiili ning teab DiSCi mudeli kõigi 12-ne erineva käitumisstiili tugevusi ja nõrkusi. Mis kasu on DiSCi koolitusest:

 • Aitab teadvustada, kuidas inimese DiSC stiil mõjutab suhteid ja tulemuslikkust töökohal.
 • Annab töötajale ning tema juhile suhtlemisnõuannete kaudu mõtteid, kuidas luua paremini toimivaid töösuhteid töökohal.
 • Kui ettevõte rakendab DiSCi, siis saab võrrelda töötjate DiSC stiile omavahel ning leida nende käitumistes sarnasusi ja erinevusi, mis võiksid tuua kasu või takistusi omavahelises suhtlemises ja koostöös

DiSC loob ühise ruumi, milles on inimeste vahel paremad suhted ja tulemuslikum koostöö ning liigutakse koos ühes suunas nii tiimis kui ka organisatsioonis.

DiSC ® mudel

DiSC mudel koosneb neljast peamisest käitumisstiilist:

D (Domineeriv) – otsekohene, tulemuskeskne, tahtekindel ja jõuline
i  (Sotsiaalne) – seltsiv, entusiastlik, optimistlik ja elavaloomuline
S (Stabiilne) – rahulik, kohanev, kannatlik ja tagasihoidlik
C (Analüüsiv) – põhjalik, talitsetud, täpne ja süstemaatiline

Everything DiSC tooteportfell on mitmekülgne. Me pakume just teie vajadustest tulenevaid erinevaid teste, mis lähtuvad inimese ametipositsioonist. Eraldi on testid juhtidele, müügiinimestele, liidritele ning erinevate spetsiifilisemate käitumismustrite uurimiseks. Võta meiega ühendust, et koos leida just see sobivaim käitumisprofiili test töötaja või kogu tiimi jaoks.

Everything DiSC’ist on kasu, kui on soov arendada töötaja, juhi või meeskonna:

 • Eneseteadlikkust
 • Suhtlemist ja suhteid
 • Meeskonnatööd
 • Juhtimist ja liidriks olemist
 • Müügitulemusi ja klienditeenindust
 • Muutumisvalmidust
 • Konfliktilahendamist
 • Töötajate kaasamist

Everything DiSC Workplace aitab iga töötaja käitumismustrist ja meeskonna toimimisest paremini aru saada ning seeläbi parandada ja tugevdada meeskonna koostööd. Annab suhtlemisnõuannete kaudu mõtteid, kuidas luua paremini toimivaid suhteid töökohal kui ka eraelus.

Everything DiSC® Management profiil võimaldab saada efektiivsemaks juhiks, aidates individuaalse tagasiside kaudu mõista täpsemalt oma juhirolli, parandada suhtlemisoskust ja tõsta töötajate motivatsiooni.

Everything DiSC Sales profiil parandab sinu müügitulemusi, aidates sul mõista oma DiSC-stiili, saada aru, millised on sinu klientide stiilid ja kohandada oma müügistrateegiat nende vajadustele.

Everything DiSC Work of Leaders aitab juhil paremini mõista oma juhtimisstiili ning arendada oma oskusi visionäärina, meeskonna ühise eesmärgi taha koondajana ja plaanide elluviijana.

Everything DiSC Agile EQ on personaliseeritud õpikogemus, mis suunab märkama erinevate situatsioonide ja eri inimeste emotsionaalseid vajadusi, treenib neid täpsemini lugema ning nendele õigel moel vastama.

Everything DiSC Productive Conflict aitab tulemuslikumalt tegutseda ebamugavates ja vältimatutes konfliktiolukordades töökohal.

"Realize what you really want. It stops you from chasing butterflies and puts you to work digging gold." – W.M.Marston, DiSC model creator.

Koolitused

Arenguprogrammid

Loome kõik meie arenguprogrammid “rätsepa” meetodil ning disainime teie inimeste tegelikke vajadusi ja ettevõtte tegevusvaldkonda arvestades.

Koolitused

Koolitaja

Mihkel Reinsalu on aktiivselt tegutsenud juhtimis- ja müügikoolitajana alates 2003 aastast. Ta on töötanud tippjuhina, reklaamidirektorina, müügijuhina ja müügiinimesena Eesti Päevalehes, Äripäevas ja Raadio 2-s. Mihkel on olnud Eesti Päevalehe vastutav väljaandja ja peadirektor ning Artist Siseraadiod OÜ tegevjuht, juhtinud Äripäeva Akadeemiat. Mihkel on olnud Coop Eesti juhtide arengu- ja järelkasvuprogrammi koolitaja.

Mihkel on läbinud erinevaid täiendkoolitusi ja juhtimistreeninguid nii Eestis kui välismaal. Ta omab Rootsi Moreno Instituudi grupiteraapia sertifikaati Director of Psychodrama, Certified Practitioner. Mihkel on ICF Professional Coach,  Diamond Power Index® ja Power Intelligence®  sertifitseeritud coach ja DiSC® sertifitseeritud konsultant. 

Mihkel on lõpetanud Tartu Ülikooli ning omandanud korvpallitreeneri kutse. Mihkel on olnud Eesti rahvusnaiskonna peatreener. Ta on õppinud erakoolis Drakadeemia näidendite- ja loovkirjutamist ning läbinud Reeda Toosti käe all kaheaastase näitleja koolituse. Mihkel  on tegutsenud produtsendina erateatris Oma Lava. 

Praktilisi oskuseid hoiab Mihkel värketena juhtides sihtotsingule spetsialiseerunud värbamisagentuuri LKM Talent Group  ja Teadmiste Instituuti, olles ka ettevõtte Teadmiste Instituut OÜ omanik ja juhatuse liige ning LKM Talent Group OÜ üks omanikest.

Viimastel aastatel on Mihkel omandanud ka teadmisi filmi, foto ja graafilise disaini valdkonnas ning saanud uued oskused tegutsedes ja alljärgnevatel kursustel:

 1. Operaatorite kursus (2021) – Filmimehe Erakool – juhendaja Marko Levo.
 2. Dokumentaalfilmi kursus (2019 – 2020) – Balti Filmi- ja Meediakool (BMF) – õppejõud Marianna Kaat.
 3. Montaaž / Adobe Premiere Pro (2019) – BMF – koolitaja Jette Keedus.
 4. Helipilt (2019) – BMF – koolitaja Tiina Andreas.
 5. Final Cut Pro X montaaž (2019) – BMF – koolitaja Tarmo Rajaleid.
 6. Videotöötlustarkvara Adobe After Effects kasutamine (2019) – BMF – koolitaja Laura Roomets.
 7. Operaatoritööst lühidalt (2021) – BMF – koolitaja Juss Saska
 8. DaVinci Resolve 17 baaskursus (2022) –  Blackmagic Design Training – koolitaja Alistar Davidson.
 9. Montaaaž vabavaraga DaVinci Resolve (2022) – BMF – koolitaja Lauri Laasik 

Ja individuaalõppes:

 1. Adobe Premiere Pro edasijõudnutele (2020) – koolitaja Stanislav Huttunen
 2. Adobe After Effects (2020) – koolitaja Stanislav Huttunen
 3. Adobe Photoshop (2020) – koolitaja Alan Ayoubi
 4. Graphic Design Masterclass – Adobe Photoshop. Illustrator. InDesign (2023) – koolitaja Lindsay March