Kommenteeri

Septembris alustab uus isiksusliku kasvu ja enesearengu grupp

Kursus on mõeldud kõigile, kes soovivad ennast paremini tundma õppida, leida vastuseid vastamata küsimustele, uurida enda jaoks olulisi teemasid, leida uusi viise oma elu juhtimiseks, jõuda lähemale tundele, et elu on minu kontrolli all ja meeldib mulle.

Kui sa soovid muutuda spontaansemaks, julgemaks, rõõmsamaks, tahad paremini toime tulla ambivalentsete tunnetega või kui sa tahad paremini mõista ennast ja teisi, siis on see grupp sinu jaoks! 
Enesearengu grupp hakkab koos käima kord kuus (v.a juuli)
reede õhtul kell 18 – 21 ja laupäeval kell 9 – 16. 
Alustame 21. - 22. septembril Tallinnas.
Järgmised kursuse toimumise kuupäevad:
19. - 20. oktoober
16. - 17. november
7. - 8. detsember
25. - 26. jaanuar 2019

Enesearengu gruppi juhivad: 
Mihkel Reinsalu (CP), kes on lõpetanud Rootsi Moreno Instituudi ja omab grupiteraapia sertifikaati Director of Psychodrama, Certified Practitioner. Mihkel on ennast täiendanud kolmel korral Moskvas ja korra Rostovis ning osalenud selliste tuntud psühhodraama õpetajate (TEP) nagu Marcia Karp, Leif Dag Blomkvist, Elaine Sachnoff, Marc Treadwell, Ruuda Palmquist jt kursustel.

Mihkel on lõpetanud Tartu Ülikooli ning omandanud korvpallitreeneri kutse. Mihkel on olnud Eesti rahvusnaiskonna peatreener. Tal on lõpetanud Drakadeemia näitekirjanike baaskursuse ning läbinud Reeda Toosti käe all kaheaastase näitleja koolituse. Mihkel on Diamond Power Index® ja Power Intelligence® sertifitseeritud coach. Ta on oma põhitöö kõrvalt, milleks on olnud tegevjuhi ja reklaamidirektori amet Eesti Päevalehes ning müügijuhi amet Äripäevas ja Raadio 2-es jt, aktiivselt tegutsenud ärikoolitajana alates 2003 aastast. Mihkel on koolitus- ja konsultatsioonifirma Teadmiste Instituut OÜ rajaja, omanik ja juht ning Lastele MTÜ omanik ja juhatuse liige.

 Kadi Künnapuu (AP), kes on Tartu Psühhodraama Instituudis omandanud assistenditaseme ja õpib grupijuhiks. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli ja omandanud logopeedi kutse. Ta on praktiseerinud alates 2000.a haridussüsteemis, kliinikus, rehabilitatsioonikeskuses ja erapraksises. Kadi loodud OÜ Viis tegeleb alates 2006.a logopeedi ja eripedagoogi teenuse andmisega lastele ja täiskasvanutele, koolitusteenuse andmisega õpetajatele, tööraamatute ja raamatute kirjastamisega. Vabal ajal Kadi kõige meelsamini maalib või loeb koos oma lastega head kirjandust. Psühhodraama juurde jõudis Kadi 2016. aasta alguses eesmärgiga tegeleda enda isiksuse kui õpetaja peamise tööriista hooldusega, kuid leidis midagi enamat - koha, kus on korraga päriselt ja mängult, ehedad sõnad ja sügavad mõtted, inimesed, kes tahavad ja suudavad vahel vaadata elu läbi teise inimese silmade. 
Kursuse kogumaksumus on 500 eurot.
Võimalus maksta osamaksetena kogu kursuse vältel.
Palun anna oma huvist teada e-posti teel

mihkel.reinsalu@gmail.com  või logopeedkadi@gmail.com
Info ja küsimused telefonil 56804505


Lisa kommentaar

Email again: